Walentynkowe torby u Żubrów PDF Drukuj Email
niedziela, 19 lutego 2017 23:03, odsłon: 906

W walentynkowy dzień dzieci z grupy Żubrów gościły panią Natalię Gierasimiuk, prezesa hajnowskiej Fundacji na rzecz budowy otwartego społeczeństwa "ONI - TO MY". Mieliśmy niecodzienną okazję zaprojektować własną, ekologiczną torbę. Walentynki okazały się świetnym pretekstem by gotową, własnoręcznie wymalowaną torbę ofiarować bliskiej osobie.

Spośród wielu gotowych obrazków przygotowanych przez panią Natalię,  przedszkolaki mogły wybrać ten najbardziej ulubiony.  I do dzieła… Krótka instrukcja przed przystąpieniem do pracy i w ruch ruszyły ołówki do odrysowania konturów obrazka a następnie, specjalne farby do malowania na tkaninie.

Powstały przepiękne, malowane obrazy na płótnie a trzeba dodać, że każda torba miała swój indywidualny charakter. Warto dodać, iż część przedszkolaków podpisywała swoje torby pisząc swoje imiona lub inicjały.

To były wspaniałe ale też inne zajęcia niż zwykle a to dlatego, iż pani Natalia jest niebanalną osobą. Bardzo dziękujemy za serdeczną atmosferę, za mądrą bajkę i z utęsknieniem czekamy na kolejne spotkanie.

Jolanta Wołkowycka i Anetta  Kolinko