Babcia i dziadek z wizytą u Wiewiórek PDF Drukuj Email
środa, 15 lutego 2017 21:46, odsłon: 1180

Babcia i dziadek to bardzo wyjątkowe osoby w życiu małego dziecka. Kochają oni swoje wnuczęta całym sercem, a one odwdzięczają się uczuciem równie pięknym. Dzień Babci i Dzień Dziadka to święta, które co roku są w przedszkolu obchodzone uroczyście i wyczekiwane niecierpliwie zarówno przez miłych gości jak i gospodarzy przyjęcia - przedszkolaków i ich panie.

Piękne wiersze, piosenki i tańce sprawiły radość i przyjemność kochanym gościom, Wiewiórki natomiast były szczęśliwe i dumne słysząc głośne brawa ze strony wspaniałej widowni. Po udanej części artystycznej nadszedł czas życzeń i prezentów. Każdy dziadek i każda babcia zostali obdarowani własnoręcznie wykonanym upominkiem.

Zakończenie uroczystości i smutek rozstania osłodziły nam pyszne ciasta upieczone przez mamusie specjalnie na tą uroczystość.

Bardzo miło było nam gościć wszystkie kochane babcie i wspaniałych dziadków. Dziękujemy za przybycie.

Panie Wiewiórki

zdjęcia: A. Panasiuk-Kaczoch