Naszym Babciom i Dziadkom! – u Jeżyków PDF Drukuj Email
czwartek, 26 stycznia 2017 00:40, odsłon: 931

„Babciu, Dziadku co Wam dam? Tylko jedno serce mam!...”  Słowa tego wiersza najlepiej ukazują jak babcie i dziadkowie są kochani i ważni w życiu 4-latków z grupy „Jeżyków”. 20 stycznia 2017 roku odbyła się uroczystość, podczas której „Jeżyki” ze wzruszeniem  zaprezentowały swoje talenty wokalne, taneczne i recytatorskie przed swoimi babciami i dziadkami. Występ wnuczków składający się z piosenek, tańców i wierszy poświęconych ukochanym dziadkom i babciom, oczarował wszystkich seniorów.

Po artystycznym pokazie dzieci obdarowały gości laurkami, kwiatkami i krawatami dla dziadków. Własnoręcznie przez wnuczków wykonane upominki będą długo przypominać wspólnie przeżyte chwile.

Po części „oficjalnej” i życzeniach dziadkowie i babcie zostali zaproszeni na herbatkę i poczęstunek przygotowany przez rodziców przedszkolaków. Była to też okazja do „pochwalenia się” swoimi pracami plastycznymi zgromadzonymi w teczkach dzieci.

Pełnym radości akcentem tego świątecznego spotkania były wspólne zabawy przy muzyce i taniec z piórkami. Babcie i dziadkowie mogli się poczuć jak dzieci bawiąc się beztrosko z wnuczkami. Udowodnili swoją energią, że mimo upływu czasu wcale się nie starzeją!

Każda uroczystość z udziałem babć i dziadków jest wielkim przeżyciem i wydarzeniem w życiu  „Jeżyków” i zawsze przekonują nas one o tym, jak wielkim skarbem w rodzinach wychowanków są babcie i dziadkowie.

Wszystkim Seniorom z okazji Ich święta życzymy zdrowia, radości i pociechy z wnucząt!

Oprac. J.Ruszuk, S.Oleszow