Aktorzy z kl. III c na przedszkolnej scenie. PDF Drukuj Email
czwartek, 26 stycznia 2017 00:03, odsłon: 819

Spektakl wykonały dzieci z klasy III c pod kierunkiem pani Elżbiety Kułaj. Niektóre z nich, to nasi absolwenci. Kolejny rok nasze przedszkole współpracuje z Zespołem Szkół Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi. Występ z dużym zaciekawieniem obejrzały Zajączki i Żuberki wraz z panią Dyrektor Dorotą Durzyńską. Za sprawą naszych gości na chwilę wszyscy przenieśliśmy się do Betlejem.

Scenki z życia nowo narodzonego dzieciątka, pasterzy, mędrców, aniołów przeplatane były kolędami i pastorałkami. Mali aktorzy z dużym przejęciem i poświęceniem wiernie odgrywali swoje role, a przedszkolaki były zachwycone pięknie przygotowaną inscenizacją. Wspólne zabawy taneczno- ruchowe to świetna integracja wszystkich dzieci.
Na zakończenie głos zabrała p. Dyrektor, i nagrodziła wszystkie dzieci słodkim upominkiem.

A. Panasiuk-Kaczoch