Bal karnawałowy w naszym przedszkolu PDF Drukuj Email
wtorek, 24 stycznia 2017 18:45, odsłon: 1027

Tegoroczny Bal Karnawałowy prowadzony był przez zaprzyjaźnionych aktorów Białostockiego Teatru CoNieco. Przedszkolną uroczystość rozpoczęła pani Dyrektor Dorota Durzyńska, która razem ze swoją kadrą pedagogiczną zaprosiła wszystkich przebierańców do wspólnej zabawy. Jak zwykle wśród dziewczynek królowały księżniczki. Nie brakowało też czarownic, wróżek, motyli, kotów, myszek i innych trudnych do odgadnięcia postaci z bajek.

Chłopcy zdominowani byli przez spidermanów, power rangersów, batmanów i supermanów. Byli też strażacy, rycerze, policjanci, kowboje, piraci i wiele, wiele innych interesujących bohaterów.

Wszystkich połączyła dobra muzyka, wesołe rytmy, znane przeboje oraz dwaj „bałwankowi wodzireje”. To oni czuwali nad przebiegiem naszej zabawy. W przerwach między tańcami organizowane były różnorodne konkursy, w których dzieci: toczyły śniegowe kule, rzucały śnieżkami, składały bałwanka z części oraz tańczyły z bałwankiem. Było bardzo wesoło, kolorowo i karnawałowo…

Do zobaczenia za rok!

J. Wołkowycka i A. Panasiuk-Kaczoch