Nasze "Dzwoneczki" na Festiwalu „Hajnowskie Spotkania z Kolędą prawosławną” PDF Drukuj Email
niedziela, 22 stycznia 2017 19:56, odsłon: 759

W tegorocznym Festiwalu „Hajnowskich Spotkań z kolędą prawosławną” wzięły udział dzieci z najstarszych grup przedszkolnych Żubrów i Sarenek. Pod kierownictwem Elżbiety Wołkowyckiej, Jolanty Wołkowyckiej i Krystyny Czurak przedszkolaki  zaśpiewały  kolędy: „Uczora zwiaczora” – ze śpiewem solo Remka Smyka oraz „Hej lecit kaladka”- która swą energią i radością zwracała szczególną uwagę wszystkich słuchaczy.

Podczas występu galowego, który miał miejsce 14 stycznia w Hajnowskim Domu Kultury nasze „Dzwoneczki” wyśpiewały wysokie II miejsce!!!

Serdecznie gratulujmy!

P.S. Dziękujemy rodzicom Mikołaja Korcha za udostępnienie gwiazdy – już drugi rok ubogaca nasze występy.

E. Wołkowycka, J. Wołkowycka i K. Czurak