Spotkanie świąteczne w grupie „Wiewióreczek” PDF Drukuj Email
niedziela, 22 stycznia 2017 17:22, odsłon: 750

Przybyła do nas piękna, biała pora roku – zima!  To nic, że mróz, bo w sercach maluszków radość oczekiwania na Boże Narodzenie. Tradycyjnie spotkaliśmy się z Rodzicami w naszej sali by jak najbliższa rodzina spędzić magiczne chwile przy blasku choinki. Dzieci w mikołajkowych czapeczkach, grając na  janczarach, tanecznie  rozpoczęły swój występ.

Wśród zaprezentowanych utworów nie zabrakło tych o zimie, Świętym Mikołaju i maleńkiej Dziecinie śpiącej w żłóbeczku… Opowieść zimowa i zagadki były wprowadzeniem do zabaw ruchowych z udziałem rodziców. Powstały również renifery z odrysowanych dziecięcych rączek i stopy. Było wesoło! Tam gdzie są dzieci, magia panuje przez cały rok, ale czas Świąt Bożego Narodzenia, czas serdecznych spotkań jest w naszym przedszkolu szczególnie wspaniały!

Wszystkim Dzieciom i Rodzicom życzymy wszystkiego najlepszego!

Panie „Wiewiórkowe”