Mikołajkowe prezenty i zabawy Wiewiórek PDF Drukuj Email
poniedziałek, 26 grudnia 2016 19:41, odsłon: 832

6 grudnia to wyjątkowe święto, niezwykle ważne dla małych dzieci - imieniny św. Mikołaja. Jak co roku, wesoły święty odwiedzi wszystkie grzeczne dzieci, nie zapomniał też o Wiewiórkach z naszego przedszkola. Dzieci starały się długi czas, by zasłużyć na odwiedziny  hojnego gościa w czerwonym ubranku. Ufff, udało się - przyszedł!!! Miał ze sobą worek łakoci dla dzieci i wielki bilet. Okazało się, że to bilet do "A Ku Ku" dla wszystkich grzecznych Wiewióreczek.

Kilka dni później wybraliśmy się do Rodzinnego Centrum Zabaw "A Ku Ku". Wszystkie dzieci doskonale znają i uwielbiają to miejsce. Bańki mydlane spadające z sufitu, wesoła muzyka, "małpi gaj", kąciki zabaw, stroje do "przebieranek"... Miejsca mało, żeby opisać co się działo. 2 godziny fantastycznej zabawy!!!

Dziękujemy Mikołajowi i kochanym Rodzicom!!!

Panie Wiewiórki