Świąteczne warsztaty plastyczne w grupie Sarenek. PDF Drukuj Email
niedziela, 18 grudnia 2016 22:21, odsłon: 859

Boże Narodzenie, to piękny, magiczny czas, podczas którego ma być miło, ciepło, rodzinnie, wesoło i tak było na warsztatach w grupie Sarenek. Po powitaniu przez panią Krysię i wspólnej zabawie z mamami, babciami i rodzeństwem, przedszkolaki pochwaliły się swoimi umiejętnościami śpiewając kolędy, pastorałki, przygrywając sobie grzechotkami, tańczyły taniec Mikołaja przy znanych utworach.

Następnie dzieci wraz ze swoimi podopiecznymi wykonały lampiony z przygotowanych materiałów: słoiczków /dziękujemy Pani Asi Bober za uzupełnienie naszego zbioru słoiczków/, kolorowej soli, ryżu, soli morskiej, brokatu, dodając swoje pomysły poprzez wstążeczki, szyszki, cekiny, owoce anyżu i innego dodatki.

Blask tych lampionów uświetnią domowe święta Bożego Narodzenia. Na zakończenie dzieci wierszem złożyły życzenia swoim rodzicom, a życzenia dzieci uzupełniła pani Małgosia.

Życzymy, aby to były piękne, niezapomniane święta.

Krystyna Czurak, Halina Pawluczuk, Małgorzata Reduch.