Świąteczny występ Zajączków Seniorom z Uniwersytetu Trzeciego Wieku PDF Drukuj Email
niedziela, 18 grudnia 2016 20:41, odsłon: 818

Z wielką przyjemnością skorzystaliśmy z zaproszenia Pani Mirosławy Pawłowskiej - Prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku  i wystąpiliśmy w Hajnowskim Domu Kultury  uświetniając  spotkanie Seniorom. Przedszkolaki dumnie występowały przed  szanowną publicznością i pięknie zaprezentowały piosenki świąteczne oraz kolędy. Nagrodą były gromkie brawa oraz słodki upominek. Na zakończenie Pani Dyrektor Dorota Durzyńska złożyła wszystkim zebranym serdeczne życzenia świąteczne,  wszystkiego co najlepsze, ciepła w sercu i w domu, smacznej kolacji wigilijnej, rodzinnego kolędowania, magicznie spędzonego czasu.

A także owocnego, szczęśliwego, pełnego miłości Nowego Roku. Niech pierwsza gwiazda na niebie przyświeca  tylko w Boże Narodzenie.

To nasze pierwsze spotkanie, ale za pewne nie ostatnie. Realizując innowację pedagogiczną  „Z Babcią i Dziadkiem miło spędzam czas”- integracja pokoleń, chcielibyśmy spotykać się z seniorami,  korzystać z ich mądrości życiowych, słuchać opowiadań i  śpiewać piosenki.

Życzymy wszystkim, żeby dojrzały wiek był czasem aktywnym, pełnym pasji i możliwości, a jednocześnie czasem spełnienia, satysfakcji. Mamy nadzieję, że niedługo chętni seniorzy odwiedzą nas w przedszkolu.

Agnieszka Kaczoch