Wiewiórki i Sarenki poznają „domy zwierząt” PDF Drukuj Email
środa, 14 grudnia 2016 23:09, odsłon: 865

Pewnego „mikołajkowego” dnia zawitała do nas Pani Joanna Bober, pracownik Białowieskiego Parku Narodowego w Białowieży. W przystępnej formie opowiedziała dzieciom, jakie domy budują zwierzęta i ptaki. Dzieci z zainteresowaniem obejrzały prezentację oraz akcesoria przyniesione przez Panią Asię. Na zakończenie dzieci wykonały kartę pracy kolorując jeża i „układając go do snu na łóżeczku z mchu i przykrywając jesiennymi listkami z drzew”.

W nagrodę za piękną pracę i posiadaną wiedzę przedszkolaki otrzymały nagrody i słodkości.

Urszula Raczkowska – Filinowicz, Małgorzata Reduch