Start Przedszkole dziś

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Przedszkole dziś PDF Drukuj Email
środa, 16 lutego 2011 22:43, odsłon: 19842

01Jesteśmy placówką publiczną. Zapewniamy profesjonalną kadrę, bogatą ofertę zajęć, realizację nowatorskich metod dydaktyczno – wychowawczych oraz opiekę wykwalifikowanych specjalistów. Dzieci i rodzice mają możliwość kontaktu z psychologiem, logopedą i  rehabilitantem. Realizujemy projekty współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Prowadzimy nauczanie i wychowanie w zakresie wspierania rozwoju dziecka ze szczególnym uwzględnieniem dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Podejmujemy szereg  działań twórczych nastawionych na rozwój aktywności artystycznych dzieci (warsztaty plastyczne, muzyczne, teatralne, zajęcia z komputerem). Organizujemy dni otwarte  z udziałem rodziców.

Pracujemy w oparciu o programy własne nauczycielek dotyczące aktywności artystycznej.

Organizujemy różne formy współpracy z rodziną, które cieszą się dużą popularnością (festyny, pikniki, bale karnawałowe, spotkania okolicznościowe).

Uczestniczymy w różnego rodzaju przedsięwzięciach organizowanych na terenie miasta (wystawy, konkursy, spektakle).

Placówka posiada wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która systematycznie uzupełnia i podnosi swoje kwalifikacje oraz stopnie awansu zawodowego. Nauczyciele troszczą się o prawidłowy rozwój psychofizyczny wychowanków, tworzą warunki wspierające rozwój dziecka, przygotowują dziecko do życia w rodzinie i społeczeństwie. Wprowadzają dzieci w świat, w którym trzeba radzić sobie z trudnościami i porażkami, ale należy również cieszyć się sukcesem.

 

Od 2007 r. Dyrektorem Przedszkola jest Dorota Durzyńska.

 

 

 

 

 

 

 

Drogi Rodzicu! Rozumiemy, jak niełatwo pozostawić Ci swój Największy Skarb pod opieką kogoś obcego, ale jeśli szukasz troskliwego przedszkola z wykwalifikowanym i odpowiedzialnym personelem – odwiedź nas.

 

03

04

05

06

07

08

09

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information