Zajęcia innowacyjne w grupie Jeżyków PDF Drukuj Email
poniedziałek, 07 listopada 2016 22:44, odsłon: 1009

Dnia 7 listopada, w grupie Jeżyków odbyły się zajęcia - w ramach innowacji pedagogicznej: „Wędrówki słówek”. Pani Dyrektor, która gościnnie wzięła udział w spotkaniu, przeczytała wiersz pt. „Kiedy przyjdzie zima?” autorstwa nauczycielki  - pani Anetki. Jeżyki pięknie brały udział w zajęciach: wymieniały pory roku wraz z charakterystycznymi dla nich zmianami; znały nazwy miesięcy jesiennych i zimowych; liczyły, ile ich jest i dzieliły je na sylaby. Wszyscy wspólnie tańczyliśmy do utworów „Jesień” i „Zima” Vivaldi’ego.

Zimą w srebrnej koronie była Pani Dyrektor – i wokół niej wirowały śnieżynki, zaś kolorową Jesienią -  pani Aneta – i tu tańczyły listki i kropelki deszczu.
Zajęcia sprawiły wszystkim dużo frajdy, zwłaszcza, ze w nagrodę za aktywny udział Jeżyki poczęstowały się kolorowymi cukierkami, w prawdziwie jesienno-zimowych barwach.
Kolejne spotkanie w ramach innowacji odbędzie się już w grudniu, w grupie Zajączków.

Swietłana Oleszow, Anetta Trusiewicz - Kolinko