Start Rok 2016/2017 Wizyta Zajączków w Szkole Podstawowej Nr 3.

Wizyta Zajączków w Szkole Podstawowej Nr 3. PDF Drukuj Email
niedziela, 06 listopada 2016 23:17, odsłon: 998

Zajączki miały  okazję odwiedzić Szkołę Podstawową Nr 3. Celem naszej wizyty były wspólne zabawy z uczniami kl II, której wychowawczynią jest pani Tamara Kuźma. Na początku troszkę nieśmiałe, ale z dużym zaciekawieniem przedszkolaki obserwowały starszych kolegów, ich sale lekcyjną. Zajączki chętnie usiadły  w szkolnych ławkach, malowały kredą na tablicy. Wspólne zabawy, tańce na placu zabaw zbliżyły do siebie wszystkie dzieci.

Uczniowie opiekowali się młodszymi, a ci chętnie korzystali z ich pomocy.  Zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci przez personel szkoły oraz uczniów. Nasi podopieczni byli bardzo zadowoleni z wizyty w szkole i jeszcze długo dzielili się wrażeniami. Frajdą był przejazd autobusem i kasowanie biletów. Po drodze przywitaliśmy się z żubrami i wróciliśmy do naszego przedszkola na obiadek.

Ps .Już niebawem  odwiedzą nas starsi koledzy ze swoimi misiami :)

Panie Zajączkowe