Żubry na jesiennej wizycie w bibliotece PDF Drukuj Email
wtorek, 01 listopada 2016 22:04, odsłon: 843

Dnia 27 października, w ramach innowacji pedagogicznej pt.: "Wędrówki słówek- kolorowe miesiące”, Żubry wybrały się na pierwszą w tym roku szkolnym wizytę do biblioteki. Gościliśmy w oddziale dla dzieci. Tematem naszych zajęć, prowadzonych jak zwykle przez nasze ulubione panie: Agnieszkę i Asię, była jesień. Kto by nie lubił tej pory roku, zwłaszcza, gdy świeci jesienne słonko, a na jabłoniach czerwienia się jabłka .A kiedy jesień ma zły humor i cały dzień pada deszcz, to można przecież wziąć parasol, włożyć kalosze i przyjść do biblioteki…

My tego dnia słuchaliśmy opowiadania o jesieni, wymienialiśmy jesienne barwy, tańczyliśmy przy jesiennej muzyce, jak listki na wietrze. A potem w parach tworzyliśmy jesienne drzewa, piękne od czerwonych, żółtych i brązowych liści. Zrobiliśmy wystawkę naszych prac, którą można obejrzeć w oddziale dla dzieci.

Czas nam upłynął jak zwykle szybko i miło. Żuberki bardzo, bardzo lubią gościć w bibliotece.

A. Kolinko, J. Wołkowycka