Pani leśnik w grupie Sarenek PDF Drukuj Email
czwartek, 20 października 2016 22:55, odsłon: 978

Pewnego jesiennego dnia odwiedziła grupę Sarenek Pani w mundurze leśnika. Była to Pani Ula Olejnicka z Nadleśnictwa Browsk, która opowiedziała dzieciom, w jaki sposób zwierzęta przygotowują się do zimy. Czy robią zapasy na zimę i w jaki sposób? Czy przygotowują się do snu zimowego, a może zmieniają swoje futerka na cieplejsze ? Czy wszystkie ptaki odlatują  do ciepłych krajów ? Dzieci również podzieliły się swoją wiedzą na temat zwierząt z Panią Ulą. Dokładnie i starannie przedszkolaki wykonały karty pracy zadane przez Panią leśnik.

Za wiedzę i solidną pracę wszystkie dzieci otrzymały medale. Dziękujemy i zapraszamy na następną lekcję przyrody.

Małgorzata Reduch