Jak zwierzęta przygotowują się do zimy? – spotkanie z leśnikiem, panią Ulą Olejnicką PDF Drukuj Email
poniedziałek, 17 października 2016 22:20, odsłon: 881

Podczas pierwszego w tym roku szkolnym spotkania z naszą zaprzyjaźnioną leśniczką, panią Ulą Olejnicką, dzieci z grupy Żubrów miały za zadanie szukać odpowiedzi na pytanie: „Jak zwierzęta przygotowują się do zimy?” Profesjonalna rozmowa z ekspertką od „spraw leśnych”,  poglądowa plansza edukacyjna oraz indywidualne karty pracy pomogły przedszkolakom uzyskać wyczerpującą wiedzę na ten temat.

Wspólna zabawa przy piosence „Wiewióreczka” wprowadziła wszystkich w radosny nastrój.  Rolę wiewiórki zgodziła się odegrać również pani Ula, co wyraźnie uatrakcyjniło lubianą przez dzieci zabawę.

Dziękujemy pani Uli za jak zwykle, mądre i ciekawe spotkanie oraz za otrzymane prezenty – breloczki z motywem leśnego zwierzątka dla każdego dziecka.

J. Wołkowycka i A. Kolinko