"Bajka o kapryśnej księżniczce" – premiera Teatru CoNieco w naszym przedszkolu! PDF Drukuj Email
środa, 12 października 2016 21:28, odsłon: 933

Pierwszy spektakl teatralny w nowym roku szkolnym obejrzeliśmy w wykonaniu aktorów białostockiego Teatru ConieCo. Nie było to codzienne wydarzenie. Nasze przedszkolaki miały okazję obejrzeć premierowe wykonanie „unowocześnionej” wersji „Bajki o kapryśnej księżniczce”. To było naprawdę coś…

Poznaliśmy kolejną, pouczającą historię mówiącą o tym, że lepiej być grzecznym niż kapryśnym psotnikiem. Wśród włóczkowych kukiełek rozpoznawaliśmy znajome zachowania, i to nie zawsze pozytywne.

Uciechą dla wszystkich była słodka niespodzianka na koniec przedstawienia z okazji wspomnianej premiery.

J. Wołkowycka