Idzie Jesień kosze owoców z sadu niesie… PDF Drukuj Email
czwartek, 06 października 2016 21:22, odsłon: 965

Przedszkolaki z grupy II Przedszkola Nr 3 w Hajnówce robiły swój własny deser z galaretki i ulubionych jesiennych owoców. Najpierw porządnie umyły ręce, a potem włożyły fartuszki. Każde dziecko przygotowało sobie stanowisko pracy i niezbędne przedmioty do wykonania deseru: kubeczki, miseczki, deseczki i noże. Samodzielnie kroiły owoce, które następnie wkładały do kubeczków, na koniec nalewały do nich galaretkę. Tak przygotowane desery Zajączki odstawiły do schłodzenia, po czym zabrały się za porządki.

Gotowe desery wyglądały znakomicie i smakowały wybornie, każde dziecko zjadło swoją galaretkę z wielkim apetytem.

Justyna Karpiuk