Stop! Uwaga! Niebezpiecznie! Zasad naucz się koniecznie! PDF Drukuj Email
czwartek, 29 września 2016 21:22, odsłon: 1087

Wiewiórki znają już zasady bezpiecznej zabawy na placu zabaw i w sali przedszkolnej. Również zasady ruchu drogowego nie są już obce najmłodszym przedszkolakom. Dzieci wiedzą, że jezdnia nie jest bezpiecznym terenem do zabawy, wiedzą również jaką funkcję spełniają na ulicy znaki drogowe oraz sygnalizator świetlny. Praktycznym utrwaleniem wiedzy zdobytej na zajęciach była wycieczka Wiewiórek na skrzyżowanie. Dzieci podczas wyprawy wykazały się cierpliwością i ostrożnością, a przede wszystkim umiejętnością skupienia uwagi na trudnym zadaniu przejścia przez jezdnię i to 4 razy! :-) Super przedszkolaki!

Bogusia Wołodkiewicz

Zdjęcia Ania Olszewska