Dzień Przedszkolaka PDF Drukuj Email
poniedziałek, 26 września 2016 21:23, odsłon: 1135

Po raz drugi w naszym przedszkolu obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. 20 września wszystkie dziewczynki manifestowały ten dzień w ubraniach w kolorze różowym (te duże „dziewczynki” też!) a chłopaki w strojach niebieskich. Istotnym dodatkiem ubioru były okolicznościowe medale, które przypieczętowały swym wizerunkiem dzisiejsze święto. Już prawie jesienny czas uroczystości  podkreśliła  Pani Dyrektor Dorota Durzyńska, dekorując salę wniesionymi wrzosami oraz składając jeszcze gorące jak lato życzenia zebranym przedszkolakom.

W grupach: „Wiewiórek”, „Jeżyków”, „Sarenek” i  „Żubrów”  odbyły się różnorodne zabawy z wykorzystaniem chusty animacyjnej, balonów i dziecięcych „jaśków”. W rytmie ulubionych, przedszkolnych hitów podskakiwały dzieci z młodszych i starszych grup. Aż miło było patrzeć na wspólną zabawę doświadczonych tancerzy z „raczkującymi” jeszcze w tej dziedzinie maluszków.

I tu nie chodziło o niewiadomo jak wielkie wydarzenie,  gdyż w  Dniu Przedszkolaka najważniejszy jest po prostu lub aż… PRZEDSZKOLAK. Czy Nam się udało? Obejrzyjcie zdjęcia.

A. Kolinko, A. Olszewska, H. Pawluczuk, M. Reduch,  J. Ruszuk, B. Wołodkiewicz, J. Wołkowycka