Start Rok 2015/2016 W oczekiwaniu na upały

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

W oczekiwaniu na upały PDF Drukuj Email
czwartek, 14 lipca 2016 16:20, odsłon: 1888

W oczekiwaniu na upały dzieci w naszym przedszkolu robią co tylko mogą by było wesoło i kolorowo – jak na wakacjach! Był taki jeden dzień, gdy wydarzeń rozmaitych i atrakcji było aż nadto. Na wspólne spotkanie wszystkich, trzech grup „wakacyjnego przedszkola” wybraliśmy salę Żuberków. To właśnie tam bawiliśmy się razem – na sportowo i plażowo.

Były wyścigi rzędów z użyciem różnorodnego sprzętu, tańce przy wesołych rytmach, super zabawa „wygibajtus” z użyciem maty z kolorowymi polami. Największą atrakcją był jednak pokaz mody plażowej z wykorzystaniem dmuchanych zabawek o różnych kształtach. Poczuliśmy się jak na prawdziwej plaży… Szkoda tylko, że ciągle pada deszcz bo mamy w planach kolejne wyzwania.

Tego dnia, w grupie Zajączków odbyły się urodziny jednego z przedszkolaków - Macieja Chomickego. Od samego rana dzieci przygotowywały rysunkową niespodziankę dla jubilata - wielkoformatową laurkę. Było tradycyjne składanie życzeń, głośne śpiewanie 100 lat! i poczęstunek dla wszystkich dzieci i pań. Osobiste życzenia złożyła również nasza pani dyrektor Dorota Durzyńska.

To był dzień. Pełen emocji, wydarzeń i wakacyjnego „luzu”.  Co się jeszcze wydarzy w naszym przedszkolu?  To nasza słodka tajemnica, ale na pewno z utęsknieniem czekamy na słońce i tu się kryją nasze kolejne pomysły.

 

K. Czurak, J. Karpiuk i J. Wołkowycka

 

 

NASZE GRUPY 2015-2016

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information