Start Rok 2015/2016 Uroczystość Dnia Taty w grupie Wiewióreczek

Uroczystość Dnia Taty w grupie Wiewióreczek PDF Drukuj Email
środa, 06 lipca 2016 20:54, odsłon: 2103

Uroczystości rodzinne to bardzo szczególne daty w kalendarzu wydarzeń przedszkolnych. Te wyjątkowe spotkania  pozwalają dzieciom na wspólne przeżywanie radości iokazywanie  miłości  wspaniałym rodzicom. 23 czerwca Maluszki z grupy „Wiewióreczek” zaprosiły Tatusiów na świętowanie Dnia Ojca. Przybyli Goście po wysłuchaniu piosenek, wierszy, serdecznych życzeń, gromkimi brawami podziękowali swoim pociechom za wyjątkowy występ.

Wręczenie laurek, moc dziecięcych całusów uwieńczyło część artystyczną. Wiele radości sprawiły „małym i dużym” ćwiczenia  metodą Ruchu Rozwijającego  Weroniki Sherborne.
W atmosferze radosnej zabawy, zakończyliśmy spotkanie owocowym poczęstunkiem.

Ula i Bogusia

NASZE GRUPY 2015-2016