Start Rok 2015/2016 Wiewiórki poznają akordeon

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Wiewiórki poznają akordeon PDF Drukuj Email
wtorek, 05 lipca 2016 20:58, odsłon: 2090

Grupę Wiewiórek odwiedził Pan Łukasz, który w wielkiej szarej walizce ukrywał skarb. Trudno było dzieciom odgadnąć, co znajduje się wewnątrz tajemniczej skrzyni. Nasz gość ukrywał w niej instrument muzyczny - akordeon. Muzyk wyjaśnił dzieciom jak jest zbudowany ten instrument, dlaczego gra i w jaki sposób można wydobywać z niego dźwięki. Po krótkiej prezentacji wszystkie dzieci mogły spróbować pograć na akordeonie.

 

Następnie Pan Łukasz zagrał melodię, którą dzieci natychmiast rozpoznały - była to muzyka z bajki "Masza i Niedźwiedź". Doskonale bawiliśmy się przy dźwiękach akordeonu oraz donośnego głosu naszego gościa.

 

Panie Łukaszu, serdecznie dziękujemy za miłą wizytę i poświęcony czas!

 

 

Bogusia Wołodkiewicz

 

 

 

 

NASZE GRUPY 2015-2016

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information