Start Rok 2015/2016 DuoMed - wycieczka Wiewióreczek i Zajączków do stomatologa

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

DuoMed - wycieczka Wiewióreczek i Zajączków do stomatologa PDF Drukuj Email
niedziela, 26 czerwca 2016 22:01, odsłon: 2066

21 czerwca dzieci z grupy Wiewióreczek i Zajączków udały się, na zaproszenie Pani Ireny Popow, do gabinetu stomatologicznego DuoMed, aby przyjrzeć się pracy dentysty. Uśmiechnięte przedszkolaki z zainteresowaniem oglądały urządzenia służące do leczenia zębów. Z ciekawością słuchały opowieści pani stomatolog o jej pracy, a także jak prawidłowo czyścić zęby. Szczególnie duże wrażenie wywarł na dzieciach model szczęki człowieka. Ochoczo prezentowały swoje umiejętności w zakresie higieny jamy ustnej używając dużej modelowej szczoteczki do czyszczenia zębów.

Ważnym punktem naszej wizyty była profilaktyczna kontrola stomatologiczna wszystkim odważnym, chętnym do badania przedszkolakom.

Na pożegnanie dzieci podziękowały za ciekawe spotkanie oraz wręczyły pani stomatolog własnoręcznie wykonane kwiaty i laurkę. Pani Irena Popow również przygotowała dzieciom upominki. Każdy przedszkolak otrzymał naklejkę oraz szczoteczkę Colgate.

Dziękujemy właścicielom DuoMed za zaproszenie oraz miłe przyjęcie!

 

Panie Wiewiórkowe i Zajączkowe

 

 

 

NASZE GRUPY 2015-2016

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information