Start Rok 2015/2016 W rodzinie siła!

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

W rodzinie siła! PDF Drukuj Email
niedziela, 26 czerwca 2016 15:43, odsłon: 2149

To hasło przyświeca tegorocznym przedsięwzięciom organizowanym na terenie województwa podlaskiego w ramach XIV Podlaskich Dni Rodziny ogłoszonych przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Białymstoku. Nasze przedszkole z zaangażowaniem przystąpiło do organizacji imprez wpisujących się tematycznie w tę edycję Podlaskich Dni Rodziny. Drugą ważną okazją do świętowania było podsumowanie Innowacji Pedagogicznej „W przedszkolu jak w domu”, która wzbogacała ofertę edukacyjną naszej placówki przez cały rok szkolny 2015/2016.

6 czerwca 2016r. w ramach tego „podwójnego” święta odbyła się wycieczka kolejką wąskotorowąpo Puszczy Białowieskiej połączona z ogniskiem i zabawami, w której wzięli udział chętni rodzice z dziećmi. W tej integracyjnej imprezie uczestniczyło około 140 osób. Celem wycieczki połączonej z pieczeniem kiełbasekw Nadleśnictwie Hajnówka, było pokazanie rodzicom jak zdrowo, w towarzystwie dzieci i znajomych, można świętować Dzień Dziecka, Mamy i Taty. Przedsięwzięcie to miało też zachęcićcałe rodzinydo spędzania wolnego czasu w otoczeniu pięknej Puszczy Białowieskiej.

Niektórzy uczestnicy wycieczki po raz pierwszy mieli okazję odbyć podróż po puszczy kolejką wąskotorową, która jest niewątpliwie wielką rodzimą atrakcją turystyczną, znaną w całej Polsce i poza jej granicami. Radości było co niemiara podczas przejazdu wagonikami i wypatrywaniu między drzewami króla Puszczy Białowieskiej – żubra. Każdy mógł sfotografować las „od środka” i pochwalić się wyjątkowymi zdjęciami bliskim. Z ogromną przyjemnością po przejażdżce wszyscy wycieczkowicze piekli kiełbaski, jedli przepyszny bigos z przedszkolnej stołówki i na deser - lody. Beztroska atmosfera towarzyszyła dzieciom podczas zabaw i harców przy ognisku. Impreza udała się wspaniale, a rodzice są wdzięczni za możliwość wspólnej zabawy.

Serdecznie dziękujemy sponsorom zorganizowanej wycieczki i ogniska, dzięki którym impreza ta była bezpłatna dla wszystkich uczestników. Jesteśmy wdzięczni: Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Urzędzie Miasta Hajnówka, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Urzędzie Gminy w Hajnówce, Nadleśnictwu Hajnówka i właścicielom Piekarni „Emma” za finansowe wsparcie naszego przedsięwzięcia.

 

  J.Ruszuk, J.Wołkowycka

 

 

 

 

NASZE GRUPY 2015-2016

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information