Start Rok 2015/2016 Zajączki na IV Pikniku z Białorusem i w pizzeri Trio.

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Zajączki na IV Pikniku z Białorusem i w pizzeri Trio. PDF Drukuj Email
niedziela, 19 czerwca 2016 21:54, odsłon: 2008

Dzień pełen wrażeń to mało powiedziane. Oby takie piątki się często zdarzały, a zajączki nagrody otrzymywały. Czas miło spędzony, zabawa na 102. Najpierw w Zespole Szkół z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego  występ z cyganami, oj nie jedna panna mamie się żaliła „ oj mama mama mama, lublu cygana Jana...” . Przedszkolaki pięknie się zaprezentowały, w prezencie dużo słodkości otrzymały.

Serdecznie dziękujemy Dyrektorowi Eugeniuszowi Saczko za zaproszenie i możliwość uczestnictwa w ciekawym przedsięwzięciu.Mamie Oli za wokal dziękujemy, i  się do niej na lekcje śpiewu zapiszemy :).  Zajączki w sali szkolnej w ławce usiadły, i stwierdziły zgodnie, że w przedszkolu jest wygodniej. Do Trio się  udaliśmy, a tam ze smakiem pizze zajadaliśmy. Miła atmosfera, pizza smaczna,  obsługa super, a na zakończenie upominki, dla każdego chłopaka i dziewczynki. Właściciel Trio przygotował  przedszkolakom upominki: soczki, lizaki oraz pierścionki świecące, które sprawiły wiele radości. Tego dnia  Klaudia urodzinki miała, i pycha torcikiem bezowym częstowała.

 

 

Panie Zajączkowe

 

 

NASZE GRUPY 2015-2016

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information