Start Rok 2015/2016 Zajączki i Sarenki na Festynie w Nowokorninie.

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Zajączki i Sarenki na Festynie w Nowokorninie. PDF Drukuj Email
niedziela, 19 czerwca 2016 21:10, odsłon: 2127

Słoneczko pięknie przygrzewało, scena na przedszkolaków już czekała, gdy nasza ferajna spod Przedszkola autokarem przyjechała. Przywitała nas nasza pani Dyrektor wraz z Wiceburmistrzem  panem Andrzejem Skiepko. Z miłą chęcią, skorzystaliśmy z zaproszenia wójt gminy Hajnówka, pani Lucyny Smoktunowicz i zaprezentowaliśmy swoje umiejętności. Gromkie brawa świadczyły, że nasz występ  spodobał się publiczności.

Rozpoczęliśmy w ten sposób współpracę i cieszymy się, że występ przedszkolaków z Rzecznej 3 przyczynił się do uatrakcyjnienia festynu. Czekały także na nas inne atrakcje: malowanie buzi, zwierzątka z balonów, strzelanie, wóz strażacki. Najsłodszą niespodzianką okazała się kolorowa wata cukrowa, smakowała i małym i dużym łasuchom .
W imieniu dyrekcji, kadry pedagogicznej oraz przedszkolaków dziękujemy za zaproszenie i mile spędzone popołudnie.

 

 

 

Agnieszka Panasiuk-Kaczoch

 

 

NASZE GRUPY 2015-2016

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information