Start Rok 2015/2016 Żubry obchodzą Dzień Przyjaciela

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Żubry obchodzą Dzień Przyjaciela PDF Drukuj Email
środa, 15 czerwca 2016 20:55, odsłon: 1839

Dnia 9 maja, Żubry wybrały się na wycieczkę do biblioteki. Nie była to zwyczajna wizyta – w tym dniu wypadał bowiem Dzień Przyjaciela. Nasza ulubiona Pani bibliotekarka – Agnieszka Kazberuk, z którą jesteśmy już zaprzyjaźnieni, powitała nas bardzo ciepło; tym razem zaprosiła nas nie do oddziału dla dzieci, a do czytelni dla dorosłych. Rozmawialiśmy o przyjaźni- o tym, jak ważne jest to, żeby mieć przyjaciela; o tym, jak trudno znaleźć prawdziwą przyjaźń.

Poznaliśmy książki o przyjaźni; kolorowaliśmy Kubusia Puchatka i jego przyjaciół. Wystawkę naszych prac można obejrzeć w bibliotece. A potem zwiedziliśmy całą bibliotekę – obejrzeliśmy książki, książeczki i księgi - dumnie stojące na półkach. Poznaliśmy panią, która każdą z tych książek musi „zarejestrowac” w bibliotece; odwiedziliśmy znany już nam oddział dla dzieci. Nasza wizyta jak zwykle była udana – przecież książka tez może być prawdziwym przyjacielem.

 

 

 

A. Kolinko, J. Chodakowska

 

 

NASZE GRUPY 2015-2016

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information