Start Rok 2015/2016 Nagroda Główna dla naszego przedszkola w I edycji konkursu pt. „W barwach biało-czerwonych”

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Nagroda Główna dla naszego przedszkola w I edycji konkursu pt. „W barwach biało-czerwonych” PDF Drukuj Email
wtorek, 14 czerwca 2016 23:36, odsłon: 1741

Mamy wielką przyjemność i zaszczyt poinformować o zdobyciu Nagrody Głównej w I edycji konkursu pt. „W barwach biało-czerwonych” organizowanego przez  Podlaską Rodzinę Szkół Imienia Bohaterów Walki o Niepodległość Rzeczypospolitej i Podlaskiego Kuratora Oświaty.  Udział w projekcie polegał na przygotowaniu świątecznych dekoracji z okazji Konstytucji 3-go Maja i Święta Flagi, zaangażowaniu społeczności przedszkolnej w to narodowe przedsięwzięcie a następnie przesłaniu prezentacji do organizatorów konkursu.

Z całego województwa wpłynęły prace z 20 przedszkoli i 59 szkół, dlatego tym bardziej nam miło, że nasze wspólne dzieło zdobyło tak wysokie uznanie w regionie. W ten szczególny sposób zaprezentowaliśmy nasze przedszkole – Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi oraz miasto – Hajnówkę jako jedne z najlepszych na Podlasiu!

Jesteśmy bardzo dumni…

9 maja, w uroczystości podsumowania projektu, w siedzibie Kuratorium Oświaty w Białymstoku uczestniczyła  nasza Pani Dyrektor Durzyńska, która w imieniu Podlaskiego Kuratora Oświaty otrzymała nagrodę główną w postaci pamiątkowego grawer tonu, dyplomu oraz książek.

 

Ponadto została utworzona specjalna prezentacja  pt. „Nasze szkoły i przedszkola w barwach biało-czerwonych”, którą można obejrzeć na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Białymstoku:

 

http://www.kuratorium.bialystok.pl/kuratorium2/DesktopDefault.aspx?tabindex=2&tabid=5649

 

Zachęcamy również do obejrzenia naszej konkursowej, nagrodzonej prezentacji oraz galerii zdjęć z całego projektu..

 

Prezentacja „W barwach biało-czerwonych” - Świąteczne  dekoracje z okazji Święta Konstytucji 3 Maja oraz Święta Flagi

 

 

Koordynator projektu: Krystyna Czurak

Oprawa techniczna: Jolanta Wołkowycka

 

 

 

 

 

NASZE GRUPY 2015-2016

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information