Start Rok 2015/2016 Ach, co to był za dzień....Zajączki na wycieczce.

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Ach, co to był za dzień....Zajączki na wycieczce. PDF Drukuj Email
wtorek, 14 czerwca 2016 23:02, odsłon: 1867

Z okazji Dnia Dziecka i na zakończenie roku szkolnego 2015/2016 wybraliśmy się na wycieczkę. Był to dzień pełen wrażeń. Przed wyjazdem z przedszkola pożegnała nas Pani Dyrektor, życząc udanego wyjazdu. Rozpoczęliśmy od zwiedzenia Placówki Straży Granicznej w Białowieży, gdzie kpt. A. Daniszewski zaprezentował i opowiedział o przedmiotach potrzebnych do pracy funkcjonariusza SG.

Przedszkolaki obejrzały także samochody i motory, a następnie wraz z sierżantem A. Chileckim i M. Charytonow udaliśmy się na przejście graniczne z Białorusią. Odwiedziliśmy tatę Gabrysia. T, który pracuje na posterunku Policji. W brzuszkach zaburczało, i na obiad przyszedł czas. Lecz tym razem, zajączki same musiały ten obiadek przygotować. W tym celu, udaliśmy się na warsztaty kulinarne do Sioło Budy. Kucharz głodny być nie może, więc najpierw zjedliśmy na świeżym powietrzu kanapeczki i owoce, a następnie zabraliśmy się do lepienia pierogów. Z dużym zaangażowaniem dzieci wałkowały ciasto, nakładały farsz i lepiły pierogi. A jakie smaczne, mniam mniam. Po obiadku zwiedziliśmy skansen, i pełni wrażeń wróciliśmy do przedszkola. Zdjęcia wesołe- buźki uśmiechnięte, zajączki szczęśliwe, więc stwierdzić możemy, że wycieczka udana, a grupa Zajączków jest bardzo zgrana.

 

 

Panie Zajączkowe

 

 

 

NASZE GRUPY 2015-2016

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information