Start Rok 2015/2016 DZIEŃ DZIECKA W „AKUKU” – „Jeżyki” w Rodzinnym Centrum Zabaw

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

DZIEŃ DZIECKA W „AKUKU” – „Jeżyki” w Rodzinnym Centrum Zabaw PDF Drukuj Email
niedziela, 12 czerwca 2016 21:10, odsłon: 2191

Międzynarodowy Dzień Dziecka - 1 czerwca -  to dzień bardzo ważny w życiu dzieci. W tym uroczystym dniu my, dorośli, staramy się sprawić dzieciom dużo  radości i obdarowujemy je prezentami. Właśnie taką niespodzianką, pełną wrażeń i beztroskiej zabawy, była dla „Jeżyków” wycieczka do sali zabaw „A ku ku”, gdzie świętowaliśmy to piękne święto dzieci. Wycieczka była wyjątkowa, gdyż towarzyszyły nam panie policjantki z Powiatowej Komendy Policji w Hajnówce: Marta Gierłachowska i Weronika Michalczuk, które na co dzień dbają o bezpieczeństwo mieszkańców Hajnówki i okolic.

W asyście policjantek „Jeżyki” pokonały pieszo drogę do Rodzinnego Centrum Zabaw, czując się bardzo bezpiecznie.Policjantki przypomniały dzieciom, że na jezdni nie wolno się bawić i pokazały jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię po pasach. Przedszkolaki po raz pierwszy miały też okazję do bezpośrednich rozmów z funkcjonariuszkami policji i mogły przyjrzeć się im z bliska… Niektóre z dzieci zadeklarowały, ze kiedyś „..wstąpią do policji”.

W sali zabaw zapanowała atmosfera wielkiej szczęśliwości. Wszystkie dzieci z uśmiechniętymi buziami bawiły się na dwupoziomowych konstrukcjach ze zjeżdżalniami, drabinkami, kulkami, tunelami. Chłopcom najbardziej przypadły do gustu pojazdy, a dziewczynkom stroje do przebierania, dzięki którym mogły przeobrazić się, podobnie jak bajkowy Kopciuszek, w czarujące księżniczki. Po zabawie porcja lodów zjedzona w przedszkolu i dzień można było uznać za bardzo udany.

Święto dzieci w sali zabaw zostanie na długo w pamięci „Jeżyków”.

Dziękujemy właścicielom Rodzinnego Centrum Zabaw „A ku ku” w Hajnówce za pomoc w organizacji tej wspaniałej zabawy!

 

Oprac. J. Ruszuk, A. Olszewska

 

 

NASZE GRUPY 2015-2016

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information