Start Rok 2015/2016 Dzień Dziecka w grupie Sarenek

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Dzień Dziecka w grupie Sarenek PDF Drukuj Email
czwartek, 09 czerwca 2016 06:53, odsłon: 1733

Przedszkolaki z grupy Sarenek wraz z paniami wybrały się na pizzę z okazji Dnia Dziecka. W pizzerii już nas oczekiwano. Na stołach pojawiły się pachnące pizze, z różnymi dodatkami. Dzieciom zaświeciły się oczy i rozpoczęło się konsumowanie. Nad dziećmi „nadskakiwały” panie łącznie z mamą Patryka, która nam towarzyszyła w wyprawie. Gdy brzuszki już były pełne dzieci popiły posiłek soczkami za sponsorowanymi przez Panią Jolę Szumowską. Dziękujemy!

Panie były dumne ze swoich wychowanków, którzy potrafili zachować się z kulturą i wykazać się dobrym wychowaniem, choć nie obyło się bez drobnej wpadki. Ten dzień był inny od wszystkich innych w przedszkolu, dzieci były zadowolone i o to nam chodziło.

 

 

 

Krystyna Czurak, Halina Pawluczuk, Małgorzata Reduch

 

 

 

 

 

NASZE GRUPY 2015-2016

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information