Start Rok 2015/2016 Podsumowanie zajęć dodatkowych Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Podsumowanie zajęć dodatkowych Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne PDF Drukuj Email
środa, 08 czerwca 2016 06:32, odsłon: 1995

Dobiegł końca cykl zajęć dodatkowych dla dzieci i ich rodziców opartych na metodzie Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. Warsztaty miały przede wszystkim charakter terapeutyczny polegający na „baraszkowaniu” rodzica z dzieckiem na dywanie. Wspólna zabawa sprawiała ogromną frajdę dzieciom, a rodzice wychodzili z zajęć uśmiechnięci i zrelaksowani. Dzięki tym spotkaniom wzmocniła się więź emocjonalna, uczuciowa między dzieckiem a rodzicem, dzieci zaś zyskały poczucie własnej wartości. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali płytę CD ze zdjęciami z zajęć.

 

 Dziękujemy za wspólnie spędzony radosny czas !

 

 

Trenerki: Anna Olszewska i Małgorzata Reduch

 

 

 

 

NASZE GRUPY 2015-2016

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information