Start Rok 2015/2016 Dzień Mamy i Taty u „Jeżyków”

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Dzień Mamy i Taty u „Jeżyków” PDF Drukuj Email
środa, 08 czerwca 2016 05:49, odsłon: 2032

Spotkaniom z okazji Święta Rodziców zawsze towarzyszą duże emocje. To właśnie Mamie oraz Tacie należą się największe podziękowania za życie, za troskę, za poświęcenie, za każdy codzienny dzień. To dla nich ten dziecięcy trud. Każdy jak umie w tym dniu dziękuje swoim Rodzicom. Tak też maluszki stanęły na wysokości zadania, wszystkie obecne uczestniczyły w występie. W kwiatowych strojach deklamowały wiersze, przedstawiły inscenizację wiersza, śpiewały i tańczyły każdy dla swojej Mamy i Taty.

 

Twarze Rodziców raz rozświetlał uśmiech, raz też wzruszenie i łezka w oku,to znowu niedowierzanie, że „ten mój mały zuch tak dużo już potrafi”. Po części artystycznej pani Dyrektor Dorota Durzyńska złożyła życzenia Rodzicom i już po chwili dzieci też składały życzenia i obdarowywały Mamę i Tatę własnoręcznie  wykonanymi prezentami.

Na wszystkich czekał słodki poczęstunek, w przerwie między torcikiem a pucharkami lodowymi Rodzice mieli okazję potańczyć ze swoimi pociechami, odszukać swoje portrety na tablicy. Z dużym zaciekawieniem i radością Rodzice razem z dziećmi mogli obejrzeć prezentację (slajdy z codziennych zabaw i zajęć dzieci) i posłuchać czytanych przez nauczycielkę humorystycznych wypowiedzi dzieci gromadzonych przez cały rok. W miłej atmosferze, wśród radości Rodziców i dzieci czas szybko minął. Cała spotkanie zostało uwiecznione na fotografiach – dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo pamięci.

 

KOCHANI  RODZICE, ŻYCZYMY WAM JESZCZE RAZ SPEŁNIENIA WSZYSTKICH MARZEŃ I SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA PRZYBYCIE I WSPÓLNĄ ZABAWĘ.

 

 

Joanna Ruszuk, Swietłana Oleszow, Anna Olszewska

 

 

 

 

 

NASZE GRUPY 2015-2016

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information