Start Rok 2015/2016 Uroczystość Dnia Mamy w grupie Wiewióreczek

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Uroczystość Dnia Mamy w grupie Wiewióreczek PDF Drukuj Email
wtorek, 07 czerwca 2016 22:06, odsłon: 1881

Święto Mamy w grupie „Wiewióreczek”, obchodziliśmy bardzo uroczyście. Liczne grono najpiękniejszych, ukochanych, najlepszych Mam ze wzruszeniem podziwiało część artystyczną, przygotowaną z tej wyjątkowej okazji. Maluszki  pełne zapału i przejęcia śpiewały piosenki, recytowały wierszyki. Zaangażowanie, szczerość i pokłady ogromnej miłości, jakie włożyły w występ zostały przyjęte  z dumą i radością.


Inscenizowany przez dzieci wiersz  pt.: „Pan Tygrys” Ludwika Jerzego Kerna odczytały Mamy, a  wesołe balonowe „bum, bum” było wstępem do głośno wypowiedzianych życzeń i wręczenia upominków. Pierwsza przedszkolna uroczystość  z okazji Dnia Mamy w grupie Wiewióreczek zakończyła się słodkim poczęstunkiem i zabawami w towarzystwie Mamuś.

 

Ula i Bogusia

 

 


 

 

NASZE GRUPY 2015-2016

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information