Start Rok 2015/2016 Zabawy muzyczno – ruchowe Jeżyków z Mamami

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Zabawy muzyczno – ruchowe Jeżyków z Mamami PDF Drukuj Email
wtorek, 07 czerwca 2016 21:57, odsłon: 1578

Z okazji Dnia Matki dzieci z grupy Jeżyków zaprosiły swoje mamy do wspólnej zabawy. Podczas spotkania dzieci ze swoimi gośćmi grały na instrumentach, dyrygentem na tą okoliczność została Pani Krysia. Nie obyło się bez tańców przytulańców i efektownego tańca z bibułą. Relaksacja odbywała się przy muzyce poprzez masażyk piórkami, a w „Laleczkę z saskiej porcelany” zamieniły się wszystkie dziewczyny małe i duże naśladując ruchy Pani Małgosi.

Odbyła się również muzyczna podróż pociągiem poprzez tunele tworzone przez mamy dzieci objechały „pół świata”. Przedszkolaki dla swoich mam wykonały instrumentację piosenki Majki Jeżowskiej „SOS”. Na zakończenie dzieci w ramach życzeń powiedziały swoim mamom wiersz i wręczyły prezenty. Uściskom i całuskom nie było końca.

 

 

Krystyna Czurak, Halina Pawluczuk, Małgorzta Reduch

 

 

 

NASZE GRUPY 2015-2016

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information