Start Rok 2015/2016 Dzień Mamy u Żubrów - spotkanie na wiosennej łące

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Dzień Mamy u Żubrów - spotkanie na wiosennej łące PDF Drukuj Email
piątek, 03 czerwca 2016 22:04, odsłon: 1585

Dzieci z grupy Żubrów zaprosiły swoje mamusie na wiosenną łąkę. Tuż, tuż przed wyczekiwanym występem wszystkie mamy, nauczycielki (pani Jola i Anetka) oraz pani Dyrektor Dorota Durzyńska – w końcu też mamy, udekorowały swoje włosy kolorowymi kwiatami, podkreślając tym samym radosny nastrój dzisiejszej okazji. Tym czasem w przebraniach motyli, w charakterystycznej, majowej scenerii, przedszkolaki przedstawiły swoim najukochańszym mamom program artystyczny. Były tańce, piosenki i wiersze w specjalnej, bogatej w rekwizyty choreografii.

Emocjonującym akcentem uroczystości były przedstawione przez nauczycielki wypowiedzi dzieci na temat swoich mam. Cytowane słowa były tak szczere, naturalne i prawdziwe, aż trudno nie było się wzruszyć. 

W zabawie muzycznej „Jaki kolor oczu ma moja mama?” dzieci zapraszały do tańca swoje mamusie. Rozbrzmiały znane, rytmiczne melodie: „Zielone oczy”, „Czarne oczy”, „Oczy niebieskie” czy „Takie ładne oczy”. Było bardzo wesoło…

Na koniec był tort, gromko wyśpiewane „100 lat” i własnoręcznie wykonane wazony z kwiatami z prawdziwej łąki.

Tyle ciepła i miłości dla kochanych mam…

 

 

J. Wołkowycka i A. Kolinko

 

 

 

NASZE GRUPY 2015-2016

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information