Start Rok 2015/2016 Kto może być ekspedientką?

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Kto może być ekspedientką? PDF Drukuj Email
środa, 01 czerwca 2016 21:19, odsłon: 1984

Na pytanie "Kto może być ekspedientką?", szukały odpowiedzi ,,Sarenki” podczas wycieczki do sklepu "Gama" przy ulicy Rzecznej 4. I dowiedziały się, że Panią ekspedientką może zostać osoba, która skończyła w tym kierunku szkołę. Potrafi dobrze liczyć, obsługiwać kasę fiskalną. Bardzo życzliwie i sumiennie podchodzić do obsługi klienta. Jest zawsze uśmiechnięta, opanowana i cierpliwa - jak obsługująca nas Pani Ala.


Panie ekspedientki zanim sprzedadzą towar klientom najpierw wykładają go na półki sklepowe. Towary są odpowiednio posegregowane i zawsze świeże z aktualną datą do spożycia. Jak też dbają o porządek w sklepie i estetykę pomieszczenia.
W tak miłej atmosferze udało nam się obejrzeć wszystkie towary na półkach sklepowych, zrobić zakupy. A były to: sok, owoce, lody. Zapłaciliśmy za towar i szczęśliwi wróciliśmy do przedszkola, by skonsumować zakupione towary.

Dziękujemy Pani Kierownik sklepu za umożliwienie przyjrzenia się pracy ekspedientek. Pani Prezes PSS ,,Społem" Mieczysławie Bogdanowicz gratulujemy tak kompetentnego i kulturalnego personelu.


                    

Krystyna Czurak, Halina Pawluczuk

 

 


                       

 

NASZE GRUPY 2015-2016

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information