Start Rok 2015/2016 Finałowe zajęcia plastyczne z rodzicami już za nami…

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Finałowe zajęcia plastyczne z rodzicami już za nami… PDF Drukuj Email
poniedziałek, 30 maja 2016 22:11, odsłon: 1995

Finałowe zajęcia plastyczne z rodzicami już za nami… Tym razem naszą twórczą inspiracją były zdjęcia ze wszystkich spotkań, ujęcia grupowe oraz bardziej prywatne – rodzica z dzieckiem.  Zadaniem do wykonania było oprawienie zdjęć dekoracyjną ramką. Po raz ostatni przystąpiliśmy do artystycznego działania. Jak miło było ukradkiem popatrzeć na radosne twarze dzieci i rodziców podczas wspólnej pracy. 

Wszystkie gotowe dzieła, przyklejone na kolorowych brystolach,  utworzyły wielkoformatowy plakat pt. „W przedszkolu jak w domu”. Imponujący widok –wielu wspomnień, wspólnie spędzonego czasu, różnorodnej ekspresji  oraz wielu miłych chwil…

Atrakcją na zakończenie zajęć było malowanie twarzy według pomysłów i wyboru dzieci. Przygotowana prezentacja  przedstawiająca różne wymalowane twarze dzieci  stanowiła podpowiedź dla niezdecydowanych oraz poszukujących odpowiedniego wyrazu siebie. Ale było kolorowo!

Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom  za wspólną, plastyczną drogę, którą przez cały rok szkolny przemierzyliśmy.  Dziękujemy za chęć spotkania oraz odczuwalną serdeczność. Mamy nadzieję, że choćby w najmniejszej mierze zainspirowałyśmy was wszystkich do dalszych działań plastycznych. 

Dziękujemy…

 

 

Joanna Ruszuk, Halina Pawluczuk i Jolanta Wołkowycka

 

 

 

 

 

NASZE GRUPY 2015-2016

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information