Start Rok 2015/2016 Żubry w Autobusie Energetycznym

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Żubry w Autobusie Energetycznym PDF Drukuj Email
wtorek, 24 maja 2016 21:39, odsłon: 1953

O tym, jak dość oryginalny autobus zajechał pod Urząd Miasta w Hajnówce, przekonały się przedszkolaki z grupy Żubrów. W „super ekologicznym” wozie aż roiło się od nowatorskich pomysłów na oszczędzanie energii, wody czy ciepła. Trudno było pojąć naszym małym przedszkolakom prezentowane możliwości ekologicznych rozwiązań. Mimo to dzieci były bardzo zainteresowane omawianą tematyką. Uważnie słuchały, bacznie obserwowały jak na młodych ekologów przystało. Największą uwagę przykuł mały rower napędzany energią słoneczną.

Wystarczyło choć na moment zasłonić baterie słoneczne i rowerzysta na nim siedzący  hamował, zaś najmniejszy promyk słońca uruchamiał całą machinę pedałowania.

Dla naszych przedszkolaków to jeszcze trochę „cuda i dziwy” ale z roku na rok świadomość ekologiczna rośnie, dlatego jak najwcześniej warto zaszczepiać dobre, zdrowe i nowatorskie rozwiązania. Pomyślmy choć trochę o naszej „Matce Ziemi”…

 

 

J. Wołkowycka i A. Kolinko

 

 

 

 

NASZE GRUPY 2015-2016

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information