Start Rok 2015/2016 Warsztaty kulinarne dla dzieci i rodziców – podsumowanie.

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Warsztaty kulinarne dla dzieci i rodziców – podsumowanie. PDF Drukuj Email
wtorek, 24 maja 2016 20:32, odsłon: 1650

Po raz ostatni w tym roku szkolnym spotkaliśmy się na warsztatach - rodzice, dzieci, nauczycielki prowadzące i Pani Dyrektor Dorota Durzyńska. Była to znakomita okazja podziękować pięknie wszystkim za udział w warsztatach, zaangażowanie, wspaniałą przygodę kulinarną i znakomite doznania smakowe. Szczególne podziękowania skierowała Pani Dyrektor do prowadzących warsztaty oraz uczestników warsztatów. Podziękowała wszystkim, że uczestniczyli w realizacji Innowacji pedagogicznej, że znaleźli czas dla siebie i swojego dziecka.

 

Uczestnicy kursu otrzymali zbiór przepisów  potraw, które przygotowywaliśmy w ramach warsztatów oraz degustowaliśmy. Następnie wykonaliśmy wspólne zdjęcie i  udaliśmy się czym prędzej na wycieczkę do Policznej. Taką niespodziankę wyjazdową przygotowała nam Pani Iwonka. Pogoda nam dopisała, humory, pyszne piknikowe jedzenie, piękne krajobrazy, super zabawy dla dzieci wśród soczystej zieleni i nad pięknymi stawami. Wszystko nam smakowało, a były to: sałatki, ryby, naleśniki, ciasteczka i rafaello własnej produkcji, kompocik malinowy, tarta ze szpinakiem i oczywiście kiełbaski pieczone na ruszcie w ognisku.  
Dzieci i rodzice obdarowali nauczycielki podziękowaniami za wspaniałe doznania kulinarne w czarującej atmosferze .


               

K. Czurak, I. Gierasimiuk i Ś.Oleszow

 

 

NASZE GRUPY 2015-2016

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information