Start Rok 2015/2016 Teatr Co Nieco i "Legendy Polskie"

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Teatr Co Nieco i "Legendy Polskie" PDF Drukuj Email
środa, 18 maja 2016 22:31, odsłon: 1690

Teatr Co Nieco przyzwyczaił nas do nieprzeciętnych wydarzeń teatralnych. Tak było i tym razem. Zrealizowane przedstawienie było w bardzo ciekawej, i rzadkiej technice teatru przedmiotu. W sztuce postaciami scenicznymi były polana, drewniane kubki, łyżki, widelce, grabie, czy też kolorowe deski do krojenia – jak się później dowiedzieliśmy od aktorów, zakupione w hajnowskim rzemiośle.  Na kanwie starych, polskich legend: „O Wawelskim Smoku, Piaście i Popielu oraz o Kwiecie Paproci” obejrzeliśmy niecodzienne przedstawienie.

Temat i forma niby trudna, ale obserwując reakcje dzieci nie można było mieć wątpliwości, że emocje i zainteresowanie młodej publiczności były nadto prawdziwe i szczere. Warto też dodać, że między poszczególnymi legendami, aktorzy rozmawiali ze sobą używając wyłącznie staropolskich przysłów. Mamy nadzieję, że „nauka nie poszła w las?...”

 

 

J. Wołkowycka

 

 

 

NASZE GRUPY 2015-2016

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information