Start Rok 2015/2016 IV Edycja „ Kocham, lubię, szanuję...”- konkurs rozstrzygnięty.

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

IV Edycja „ Kocham, lubię, szanuję...”- konkurs rozstrzygnięty. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 25 kwietnia 2016 23:06, odsłon: 2053

Konkurs recytatorski „Kocham, lubię, szanuję... nie niszczę, nie śmiecę, tylko recytuję" pod Patronatem Burmistrza Miasta Hajnówka ma swoich miłośników. Mieliśmy okazję wysłuchać recytację  przedszkolaków, a o tytuł Mistrza Recytacji ubiegało się 32 dzieci. Przybyłych gości oraz jury serdecznie przywitała nasza pani Dyrektor Dorota Durzyńska. Wraz z nią kciuki trzymała  dyrektor p. Iwona Raszkiewicz oraz dyrektor p. Dagmara Cwityńska, jak również pani leśnik Urszula Olejnicka, wychowawczynie i rodzice.

W skład Jury zasiedli: p. Ewa Wanda Wojcieszek (nauczyciel  języka polskiego); p. Ewa Rudnicka (PSS Społem) i Paulina Król (Nadleśnictwo Hajnówka). Spotkanie uatrakcyjniły nam występy zwycięzców  Festiwalu „Śpiewaj i tańcz”. „Filipinki„ zaprezentowały się w piosence Batumi. Show dali chłopcy z zespołu „Kolorowe gitary”. W nastrój wiosenny wprowadziły nas motylki, tańcząc przy muzyce Fryderyka Chopina. Pokaz dżentelmenów w kapeluszach oraz wiosenny taniec pokazały nam dzieci z grupy Sarenek.Celem konkursu była popularyzacja literatury dziecięcej o tematyce przyrodniczej lub ekologicznej; wspieranie działań twórczych dzieci w różnych formach aktywności; dostarczanie przedszkolakom doznań estetycznych i emocjonalnych wypływających z piękna utworów literackich; prezentacja umiejętności artystycznych dzieci. Podczas przerwy na poczęstunek, Jury obradowało i zgodnie ogłosiło wyniki:

 

Tytuł Mistrza Recytacji 4 latki otrzymał Maciej Chomicki „O zielonym jeżu”z Przedszkola Nr 1   
Tytuł Mistrza Recytacji 5 latki otrzymała Anastazja Skalska „ Co słychać na łące” z Przedszkola Nr 1
Tytuł Mistrza Recytacji 6 latki otrzymał Michał Zajkowski „ Bosa osa” z Przedszkola Nr 2

 

Wyróżnienie otrzymali:

Małgorzata Durzyńska Przedszkole Nr3,

Nicola Jabłońska Red Bus Kids, Nikolina Borkowska Oddział Przedszkolny w Orzeszkowie,

Amelia Cwityńska  Leśna Kraina,

Jan Aleksander Korszak  Przedszkole Nr3.

 

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i dyplomy za udział, a  nauczyciele  podziękowania w formie dyplomów.
Dziękujemy sponsorom za pomoc w organizacji konkursu.

Sponsorzy:

 

Burmistrz Jerzy Sirak - Urząd Miasta Hajnówka
Starostwo Powiatowe w Hajnówce
Prezes Jerzy Aleksieju k- Przędsiebiorstwo Wodociągów  i Kanalizacji Sp.zo.o w Hajnówce
Prezes p. Mieczysława Bogdanowicz- PSS Społem
Piekarnia Podolszyńscy
„Mango”- p. Mirosław Popow
Kancelaria Notarialna p. Marek Wasiluk
Przedsiębiorstwo Drogowe Kalinowscy Sp. z o.o.
Kwiaciarnia  „Agatka „
Apteka „Melisa „

 

Organizatorki: A. Panasiuk-Kaczoch, I. Gierasimiuk i U. Raczkowska- Filinowicz

 

 

NASZE GRUPY 2015-2016

wiewiorka

zajac

sarenka

jez

zubr

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information