Start Rok 2015/2016 Sukcesy naszych przedszkolaków podczas Festiwalu „Śpiewaj i tańcz”

Sukcesy naszych przedszkolaków podczas Festiwalu „Śpiewaj i tańcz” PDF Drukuj Email
środa, 20 kwietnia 2016 21:37, odsłon: 1286

W dniach 14-15 kwietnia trzy grupy z naszego przedszkola wzięły udział w II edycji Festiwalu „Śpiewaj i tańcz”, zorganizowanego przez Przedszkole Nr 2 pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Hajnówka. W kategorii śpiewu pierwsze miejsce przypadło chłopcom z grupy Zajączków za utwór „dzień Kobiet”, drugie miejsce zdobyły dziewczynki z tej samej grupy za piosenkę Filipinek „Batumi”.

Grupa Sarenek zaprezentowała dwa tańce: „Taniec Kwiatów” i „Taniec Gentelmenów”,  który w swojej kategorii zdobył trzecie miejsce.

Drugie miejsce zajęła grupa Żuberków prezentując taniec „Wiosenny walc” do muzyki Fryderyka Chopina.

Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć naszych dzieci i życzymy im dalszych, artystycznych sukcesów.

Nauczycielki z grupy Zajączków, Żubrów i Sarenek

NASZE GRUPY 2015-2016