Start Rok 2015/2016 „Puszcza wyobraźnią malowana” – wyróżnienie dla Oli Siemion w konkursie plastycznym

„Puszcza wyobraźnią malowana” – wyróżnienie dla Oli Siemion w konkursie plastycznym PDF Drukuj Email
poniedziałek, 04 kwietnia 2016 22:53, odsłon: 912

22 marca odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom i wyróżnionym w konkursie „Puszcza wyobraźnią malowana”, którego organizatorem było Starostwo Powiatowe w Hajnówce. Jak wiemy, spośród 146 prac nadesłanych na konkurs najbardziej doceniono i wyróżniono pracę Oli Siemion z naszego przedszkola (z grupy Żubrów). Nasza wychowanka gratulacje i nagrodę odebrała z rąk Starosty Mirosława Romaniuka oraz Inżyniera Nadzoru w Nadleśnictwie Hajnówka, pani Agnieszki Laskowskiej - Ginszt.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy Oli tak dużego sukcesu  a pozostałym uczestnikom konkursu z naszego przedszkola życzymy nie tracenia wiary i podejmowania kolejnych, artystycznych prób w kolejnych konkursach.

Więcej informacji na temat w/w konkursu można przeczytać:

J. Wołkowycka

NASZE GRUPY 2015-2016