Start Rok 2015/2016 Przygotowania do Wielkanocy w grupie Wiewiórek.

Przygotowania do Wielkanocy w grupie Wiewiórek. PDF Drukuj Email
piątek, 25 marca 2016 21:41, odsłon: 922

W Wielkim Tygodniu maluchy z grupy I poznawały zwyczaje i tradycje wielkanocne. Wykazały się sporą wiedzą, a także dowiedziały się wielu nowych, ciekawych rzeczy na temat zbliżających się świąt. W Wielki Piątek z radością pomagały paniom w malowaniu jajek, a następnie ozdobiły kraszanki tak, by powstał z nich kurczaczek - jeden z symboli Wielkanocy. Praca dzieci była bardzo staranna, dokładna i ostrożna (nikt nie stłukł jajka!).

Dzieci są dumne ze swoich dzieł, które - jak stwierdziły zgodnie - przypominają im Angry Bird... Zabrały swoje jajka do domu, by umilały im oraz ich bliskim święta.

Wiewióreczki życzą wszystkim Radosnego Alleluja!

tekst i zdjęcia Bogusia Wołodkiewicz

NASZE GRUPY 2015-2016