Start Rok 2015/2016 ,,Dni otwarte szkoły”- wizyta ,,Sarenek” i ,,Żubrów” w Zespole Szkół Nr 1 w Hajnówce.

,,Dni otwarte szkoły”- wizyta ,,Sarenek” i ,,Żubrów” w Zespole Szkół Nr 1 w Hajnówce. PDF Drukuj Email
czwartek, 24 marca 2016 08:10, odsłon: 975

Obie grupy przedszkolaków 5 i 6 –latków, wybrały się autobusem MPK na wycieczkę do szkoły. Niektórzy pierwszy raz jechali MPK, co było niesamowitą frajdą. W szkole powitała nas Pani Ewa i zaprosiła do świetlicy szkolnej, gdzie spotkaliśmy się z uczniami kl. III Pani Ali. Uczniowie zaopiekowali się przedszkolakami, pomagali zdjąć wierzchnie okrycia. Następnie powitali nas niezwykle serdecznie i przedstawili nam krótki program o tym jak należy dbać o zdrowy styl życia, a czego trzeba unikać.

Dzieci były odpowiednio ubrane do określonej roli i posiadały mnóstwo różnych rekwizytów. Usłyszeliśmy też w ich wykonaniu piosenki. Występ bardzo nam się podobał. Otrzymaliśmy od uczniów w prezencie piękne kolorowe róże, tulipany i znaczki. Potem zwiedziliśmy szkołę  podstawową: sale gimnastyczną, klasy lekcyjne, stołówkę szkolną, gdzie można zjeść pyszny obiad. Obejrzeliśmy też wystawę wiosenną  prac plastycznych dzieci z różnych klas. Dzieciom bardzo się w szkole podobało i na pewno niedługo zostaną uczniami szkoły.

Dziękujemy Pani Dyrektor Miroslawie Fedoruk za umożliwienie uczestniczenia w życiu szkoły, a Paniom Ali i Ewie za piękną prezentację szkoły, upominki i pokaz umiejętności ich uczniów .

K. Czurak,  H. Pawluczuk, A. Trusiewicz-Kolinko, J. Karpiuk

NASZE GRUPY 2015-2016