Start Rok 2015/2016 Dzień Kobiet, Dzień Kobiet niech każdy się dowie.

Dzień Kobiet, Dzień Kobiet niech każdy się dowie. PDF Drukuj Email
czwartek, 10 marca 2016 20:42, odsłon: 1045

8 marca - Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet i dziewczynek. W tym szczególnym dniu dzieci z grupy Zajączków przy pomocy innych grup z całego przedszkola przygotowały dla pań program artystyczny. W pięknie ustrojonej sali zebrały się wszystkie dzieci ze swoimi paniami. Każda grupa zaprezentowała wspaniały występ. Z własną interpretacją, nietypową aranżacją dzieci śpiewały piosenki, odgrywały role i recytowały wiersze. Były życzenia, kolorowe laurki i kwiaty.

Uroczystość odbyła się w przyjemnej, serdecznej atmosferze, Pani Dyrektor przyłączyła się do okolicznościowych życzeń, pełna uznania dla małych artystów podziękowała im za przygotowanie akademii, która była miłym akcentem związanym z obchodem święta kobiet.

Justyna Karpiuk

zdjęcia: A. Panasiuk- Kaczoch