Start Rok 2015/2016 Laurka na 8-go marca

Laurka na 8-go marca PDF Drukuj Email
niedziela, 06 marca 2016 22:22, odsłon: 960

8 marca to wyjątkowy dzień szczególnie dla wszystkich pań zarówno tych dużych jak i małych. Przedszkolaki także  świętowały  w tym dniu. „A ja wolę moją mamę!” – nie ma nic piękniejszego od gorących słów miłości naszych Dzieci. Istnieją setki sposobów na okazanie czułości i wdzięczności.  Rodzice wraz z dziećmi  tworzyli laurki – różnymi technikami. Wiadomą rzeczą jest, że zajęcia plastyczne sprawiają dzieciom dużo przyjemności a także rozwijają ich wyobraźnię.

Dlatego też była to znakomita zabawa, która sprawiła ogromną satysfakcję dzieciom a także dała im poczucie artystycznego spełnienia.  Laurka bowiem stanowiła swego rodzaju dzieło, w którym odzwierciedliły się uczucia  i nazwane barwami poczucie piękna.

Monika Czekańska

NASZE GRUPY 2015-2016